Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - NIECH CIĘ WIODĄ TWOJE ZMYSŁY

obok tytułu 175f631 stycznia 2020 r. uczniowie klas: 1 i 2 technikum żywienia  uczestniczyli w wyjeździe do Warszawy.     W trakcie wycieczki odwiedzili Niewidzialną Wystawę, Rynek Starego Miasta i kino.

Niewidzialna Wystawa okazała się niezwykłą interaktywną podróżą po codziennym świecie bez korzystania ze zmysłu wzroku.  Młodzi ludzie w zupełnej ciemności, zdani tylko na słuch, węch i dotyk na nowo odkrywali dobrze znane sobie  miejsca. Dzięki temu pouczającemu doświadczeniu mogli docenić piękno i kolory otaczającego nas świata.

Kolejnym punktem wyjazdu był film „Bad Boys”, w takcie którego uczniowie zrelaksowali się                i pośmiali. Po czasie leniwie spędzonym w kinie cała grupa udała się na  Stare Miasto, gdzie w trakcie spaceru mogła  podziwiać niezwykłe iluminacje. Na zakończenie wyjazdu  młodzież szalała na łyżwach na lodowisku znajdującym się na Rynku Starego  Miasta.

Zofia Pikulska-Matryba