Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - PODWÓJNE PODIUM PO RAZ DRUGI Z RZĘDU

obok tytułu b0349Podobnie jak w roku ubiegłym i tym razem nie zawiedli uczniowie Zespołu Szkół im. St. Staszica w Miętnem, którzy brali udział w eliminacjach okręgowych V Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej.

Tym razem w rywalizacji ze zwycięzcami  eliminacji szkolnych ze szkół województwa mazowieckiego    i łódzkiego zmierzyli się uczniowie kl. II  Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej.      W wyniku rywalizacji Łukasz Talar zajął drugie miejsce premiowane awansem do etapu centralnego, a jego kolega z klasy Dominik Piłka zajął trzecie miejsce. Obaj uczniowie oprócz dyplomów i gratulacji otrzymali bony pieniężne do realizacji w sklepach MPiK. Eliminacje okręgowe odbyły się w dn. 10 marca 2020r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr.1 w Sieradzu a organizatorem konkursu jest Politechnika Wrocławska.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sławomir Poświata