Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - ZRÓBMY COŚ FAJNEGO!

wielkanoc fb992To, że każdy jest u siebie w domu nie oznacza, że nie działamy razem! Przecież uczniowie z Miętnego potrafią się bawić jak nikt inny.

Dyrektor Zespołu Szkół w Miętnem ogłasza konkursy świąteczne!!

PO PIERWSZE:
Kontynuując niejako tradycje szkolne - konkurs na najładniejszą kartę świąteczną z życzeniami w czasach pandemii.
Prace w formie pliku lub zdjęć proszę przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 11 kwietnia 2020r
Konkurs po świętach rozstrzygnie komisja w składzie: Hanna Pyza, Katarzyna Piesio, Olga Domańska. Nagrody wręczymy oficjalnie jak się już spotkamy. Prace i wyniki opublikujemy na szkolnej stronie internetowej i facebook'u.

PO DRUGIE:
Konkurs na najpiękniejszy mazurek wielkanocny wraz z recepturą.
Prace w formie zdjęć mazurka i przepisu proszę przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 11 kwietnia 2020r
Konkurs rozstrzygnie komisja w składzie Sławomir Więckowski, Sabina Benicka, Jolanta Nafalska.
Tu także nagrody zostaną wręczone oficjalnie jak się już spotkamy, a zdjęcia prac i wyniki konkursu opublikujemy na szkolnej stronie internetowej i facebook'u.

Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację przesłanych prac i danych (imię, nazwisko, klasa).
Baaaardzo mile widziana twórczość pracowników szkoły. Bez nagród, ale pochwalić się można.

Działajmy i bawmy się dobrze !

Katarzyna Piesio