Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - OTWIERAMY DRZWI NASZEJ SZKOŁY

rekrutacja20202021 b13aa„Otwieramy drzwi naszej szkoły”…  Zapraszamy do wirtualnych spotkań z naszymi uczniami i zwiedzania pracowni, warsztatów, obiektów sportowych, internatu!

Prezentujemy film, który powstał już kilka miesięcy temu z myślą o uczniach klas ósmych, film – który jest wizytówką naszej szkoły. W jego realizację zaangażowali się i nauczyciele i uczniowie. Zaprosiliśmy również przedstawicieli lokalnych firm, by pochwalili się swoimi sukcesami i opowiedzieli o współpracy z Zespołem Szkół w Miętnem.

Drodzy Ósmoklasiści, Rodzice… zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. Jesteśmy szkołą nowoczesną i szkołą z wielkimi tradycjami. Kształcimy z zaangażowaniem i z sercem! Dla nas każdy uczeń jest ważny! Zapraszamy.