Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - DZIĘKUJEMY

OBOK TYTUŁU 0a5bcW ubiegły piątek pożegnaliśmy rok szkolny 2019/2020 – nie tak uroczyście, jak zazwyczaj, bo zabrakło uroczystego apelu dla wszystkich klas. Jednak chcielibyśmy wszystkim naszym uczniom podziękować za ten niezwykły i trudny rok szkolny!

Szczególnie serdecznie Ż E G N A M Y  U C Z N I Ó W  K L A S Y IIIBSI, którzy kończą już naukę w naszej szkole. Dla Was zaczyna się już zupełnie nowe życie, przed Wami nowe doświadczenia i wyzwania. Życzymy Wam, by los się do Was uśmiechał, niech sprzyja Wam szczęście, zdrowie. Idziecie w świat dobrze przygotowania do jego wyzwań – P O W O D Z E N I A!

Chcielibyśmy w tym miejscu wymienić tych uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, reprezentowali szkołę, zasłużyli się dla jej dobrego imienia!

Oto lista uczniów z najwyższą  średnią ocen z każdej z klas:

ITH_P – Olimpia Samul

IIBSI – Małgorzata Kucharczyk

IBSIwmk_G – Małgorzata Kowalczyk i Aleksandra Bednarczyk

IBSImk_P – Gabriela Kowalczyk i Albert Chromiński

Drodzy uczniowie: gratulujemy Wam doskonałych wyników, jesteśmy pełni uznania dla Waszej ciężkiej pracy; serdecznie gratulujemy Waszym Rodzicom, bo to również ich zasługa! Trzymajcie wysoki poziom!    J E S T E Ś C I E  D U M Ą  N A S Z E J  S Z K O Ł Y!

Gratulujemy uczniom, którzy zwyciężyli w rankingu czytelniczym, prowadzonym przez szkolną bibliotekę. N A J W I Ę C E J  K S I Ą Ż E K  P R Z E C Z Y T A L I:

I miejsce – (drugi rok z rzędu) Julia Odziemczyk z klasy IIITHL

II miejsce – Adrian Matera z klasy ITS_P

III miejsce – Monika Segin z klasy IIITHL.

Chcemy w tym miejscu przedstawić uczniów reprezentujących szkołę w Poczcie Sztandarowym. Dziękujemy Wam za czas poświęcony na ćwiczenia, na udział w uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych, D Z I Ę K U J E M Y  Z A  G D N Ą  P O S T A W Ę:

1. Baranowska Roksana

14. Guba Monika
15. Jurkowska Kamila
16. Talar Mateusz

Gratulujemy w tym miejscu wszystkim uczniom, którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych. Nie udało się - z powodu pandemii - dokończyć wielu rozgrywek; mamy nadzieję, że następny rok pozwoli nam zawalczyć o medale. Dziękujemy naszym S  P O R T O W C O M!

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w promocję szkoły! Zdążyliśmy jeszcze przed pandemią zrealizować filmy reklamujące zawody, w których kształcimy. Tylu uczniów i nauczycieli pracowało nad tym projektem! Zebraliśmy za te filmy mnóstwo pozytywnych opinii! Na naszym szkolnym Facebooku obejrzało je setki osób! D Z I Ę K U J E M Y!

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przystąpili do konkursów i olimpiad! Szkoda, że nie udało się ich rozstrzygnąć, żałujemy zwłaszcza Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, która zawsze daje nam sukcesy. W  N A S T Ę P N Y M  R O K U  Z N Ó W  B Ę D Z I E M Y  W A L C Z Y Ć  O  L A U R Y!

D Z I Ę K U J E M Y  W S Z Y S T K I M  U C Z N I O M,  Z A  T O  Ż E  W Y T R W A L I Ś C I E!

D Z I Ę K U J E M Y  W S Z Y S T K I M  R O D Z I C O M,    Ż E  W S P I E R A L I Ś C I E  N A S  W  P R A C Y !

Ż Y C Z Y M Y  Z D R O W Y C H  W A K A C J I!

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół w Miętnem!