Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

DSC 1480 cf950Nic dwa razy się nie zdarza
i nie zdarzy. Z tej przyczyny
zrodziliśmy się bez wprawy
i pomrzemy bez rutyny.

Choćbyśmy uczniami byli
najtępszymi w szkole świata,
nie będziemy repetować
żadnej zimy ani lata.

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

( Wisława Szymborska)

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1 września 2020 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

Nie tak uroczyście jak zazwyczaj, skromnie, w niewielkich zespołach klasowych, ale z wielkimi nadziejami! Ostatnie miesiące oddaliły nas od siebie i zmusiły do nauki zdalnej, która dla nikogo nie była łatwa.

Jednomyślnie orzekliśmy, że tęskniliśmy za szkołą, kolegami, nauczyciele za uczniami i vice versa…

Życzymy sobie nawzajem, by ten nowy rok szkolny był normalny! Chcemy być zdrowi, chcemy uczyć się i pracować w szkole! Chcemy przygotowywać się do egzaminów, jeździć na wycieczki, zorganizować studniówkę! Nie chcemy się bać!

Witamy w naszym gronie pierwszoklasistów! Dołączacie do zacnego grona uczniów szkoły, która liczy sobie prawie 100 lat i wychowała mądrych i zaradnych ludzi. Wykorzystajcie czas i możliwości, które otwierają się przed wami. Nie zmarnujcie swoich zdolności, nie zmarnujcie swoich szans. Życzymy wam powodzenia!

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Miętnem