Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - ŚWIĘTO EDUKACJI

DSC 1560 03f7c14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji  corocznie urządzamy doniosłe apele, w których nie brakuje słów uznania i podzięki dla nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły.

W tym roku również świętowaliśmy, chociaż z zachowaniem dyscypliny sanitarnej i – niestety – bez udziału naszych uczniów.

Pani Lilla Nawrocka – dyrektor naszej szkoły podziękowała za zaangażowanie i pasję, które towarzyszą pracy w szkole.

Wyróżnieni, szczególni zasłużeni dla szkoły otrzymali nagrody pieniężne.  Gratulujemy więc : Panu Sławomirowi Więckowskiemu, Pani Hannie Winek, Pani Monice Zielińskiej, Pani Lidii Calińskiej, Pani Marzenie Kaczmarczyk, Pani Marii Kocon, Panu Dariuszowi Szuwarze, Pani Jolancie Nafalskiej, Pani Elżbiecie Wiśnickiej, Pani Zofii Pikulskiej – Matrybie, Panu Ignacemu Benickiemu, Panu Markowi Tomsi, Panu Henrykowi Pyzie, Pani Agnieszce Czyżkowskiej, Pani Oldze Domańskiej, Pani Katarzynie Błażejczyk, Panu Andrzejowi Wasilewskiemu, Pani Katarzynie Piesio, Pani Magdalenie Miętkowskiej, Pani Wiktorii Sieradzkiej, Pani Elżbiecie Karczmarczyk, Panu Tomaszowi Wesołowskiemu, Pani Zofii Biernackiej, Pani Danucie Jędrzejewskiej, Pani Danucie Piesio, Panu Andrzejowi Domańskiemu, Panu Sławomirowi Szostakowi, Pani Maryli Karczmarczyk, Pani Bernadecie Miernickiej, Panu Grzegorzowi Pamule, Pani Celinie Biernackiej, Pani Monice Parol, Manu Mirosławowi Zającowi, Pani Marcie Piotrkowicz, Pani Kindze Tobiasz.

Gratulujemy również nauczycielom, którzy za swoją pracę otrzymali nagrody Starosty Powiatu Garwolińskiego: Pani Hannie Pyzie, Pani Lucynie Leszek, Pani Agnieszce Grudniak, Panu Tomaszowi Biernackiemu i Panu Robertowi Więckowskiemu.