Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI OCZAMI MŁODZIEŻY

Karol Wojda 58343Jak co roku, zorganizowaliśmy w naszej szkole konkurs plastyczny "Dzień Niepodległości oczami młodzieży".

Uczniowie przysłali ciekawe prace, a komisja konkursowa (w składzie: Pani Magdalena Miętkowska i Pani Olga Domańska) dokonała oceny nadesłanych plakatów.

Pierwsze miejsce zajął Karol Wojda z klasy ITMRiA, którego plakat zachwycił oryginalnym pomysłem. Karol - za twórcze podejście do tematu - otrzyma nagrodę, natomiast osoby wyróżnione w konkursie otrzymają pozytywne oceny; są to: Maciej Baran z klasy ITMRiA, Michał Baran z ITMRiA, Mateusz Baran z ITMRiA, Oliwia Brzezek z klasy ITŻ, Jakub Paduch z klasy ITPS/TU, Natalia Wieczorek z klasy ITŻ, Wiktoria Rżysko z klasy ITH, Jakub Rykaczewski z klasy ITS oraz Aleksandra Baranek z klasy IITS_P.

Zwycięzcy konkursu oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a wszystkim którzy nadesłali prace dziękujemy za zaangażowanie w upamiętnieniu ważnego dla wszystkich Polaków Święta 11 Listopada i kreatywne podejście do tematu!

Agnieszka Grudniak