Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - ŻEGNAMY ROK SZKOLNY 2020/2021

DSC 1974 dd1a0

25 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Rozpoczęliśmy – jak zwykle – od Mszy Świętej w Kościele Parafialnym w Miętnem. Następnie poszczególne klasy  miały swoje ostatnie w tym roku szkolnym godziny wychowawcze, podczas których wychowawcy wręczyli świadectwa, a uczniom którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i frekwencji – nagrody.

Przedstawiamy poniżej listę uczniów naszej szkoły, którym udało się zdobyć świadectwa z wyróżnieniem:

1. Weronika Ulinowicz z klasy I TS
  2. Katarzyna Kruk z klasy II BSI
  3. Julia Wojda z klasy II TH_G
  4. Krzysztof Suska z klasy II TMRiA_P
  5. Aleksandra Głowala z klasy II TS_G
  6. Michał Wojciechowski z klasy II TS_G
  7. Katarzyna Soszka z klasy II TS_P
  8. Paulina Domańska z klasy II TŻ_G
  9. Anita Nosowska z klasy II TŻ_G
  10. Natalia Nosowska z klasy II TŻ_G
  11. Natalia Olejnik z klasy II TŻ_G
  12. Martyna Domarecka z klasy III TH/TŻ
  13. Marlena Kiliszek z klasy III TH/TŻ
  14. Natalia Wojda z klasy III TH/TŻ
  15. Łukasz Talar z klasy III TPS/TU

Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy.

Miniony rok szkolny, ze względu na pandemię koronawirusa, był szczególnie trudny zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Musieliśmy wszyscy dostosować się do nowych warunków i pracować ze zdwojoną siłą.

Teraz przyszedł czas zasłużonego wypoczynku! Niech te wakacje pomogą nam odbudować nasze siły, niech będą beztroskie, radosne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Zachęcamy do przeczytania listu Pana Mirosława Walickiego – Starosty Powiatu Garwolińskiego, napisanego z okazji zakończenia roku szkolnego (w załączniku