Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Dzień Otwarty w ZSR Miętne

Dzień Otwarty w ZSR Miętne – 11 kwietnia 2013 r.

W tym roku inaczej! Dzień Otwarty w ZSR w Miętnem nie tylko pozwoli zapoznać się Gimnazjalistom z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2013/2014, ale również zobaczyć i wziąć udział w działaniach poza lekcyjnych. Otwarte zostaną pracownie i obiekty sportowe, by choć przez chwilę każdy mógł poczuć się uczestnikiem powstającej historii w Miętnem.

Tego samego dnia zaplanowano Święto Szkoły, co stało się pretekstem do zademonstrowania działań wynikających z tradycji szkoły i z talentów, które drzemią w uczniach tej szkoły. Od zabaw edukacyjnych, przez warsztaty artystyczne do zajęć taneczno – sportowych i pokazów wschodnich sztuk walki. Gospodarzem tej ofert jest młodzież szkoły w Miętnem.
Szczegółowy program Dnia Otwartego oraz Święta Szkoły pojawi się na naszej stronie! Zapraszamy!