Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - STUDNIÓWKA 2023

„Miło szaleć, kiedy czas po temu....”

21 stycznia 2023 roku maturzyści z klas czwartych po gimnazjum świętowali w sali MODERNO w Górznie swoje 100 dni przed egzaminami dojrzałości.

Bal studniówkowy uświetnili znamienici goście: Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Marek Ziędalski i proboszcz parafii w Miętnem ksiądz Grzegorz Kamiński oraz Dyrektor szkoły Lilla Nawrocka  i wicedyrektor Jolanta Nafalska.

Prowadzący uroczystość: Ola Czyżkowska i Łukasz Talarek  - w imieniu maturzystów wyrazili ogromną wdzięczność wszystkim wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom za trud, jaki włożyli w ich edukację i wychowanie, za cenne życiowe wskazówki, za pomoc i wsparcie w trudnych momentach rzeczywistości szkolnej. Piękne bukiety róż były dopełnieniem tak wzruszających chwil.

Zabawa trwała do białego rana i przeszła najśmielsze oczekiwania. Świetna muzyka, pyszne jedzenie oraz szampańskie nastroje pozwolą zapamiętać ten bal jako wyjątkowy i wymarzony, do którego w pamięci młodzież będzie wracać zawsze z utęsknieniem, myśląc   o latach spędzonych za ławą szkolną w Miętnem.

Wiktoria Sieradzka