Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/server835645/ftp/migracja/zsrmietne.cal24.pl/public_html/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 90
Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego w koszykówce chłopców

Ułatwienia dostępu

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem

Miętne, ul. Główna 49, 08-400 Garwolin    25 682-30-88   zsmietne@mietne.edu.pl    BIP  

W dniu 15 marca 2023r. w Zespole Szkół nr 2 w Garwolinie odbył się turniej półfinałowy w koszykówce chłopców w ramach Mistrzostw Powiatu Garwolińskiego szkół ponadpodstawowych. Do rywalizacji o wejście do turnieju finałowego przystąpiły drużyny ZS 2 Garwolin, KLO Garwolin i ZS Miętne. W zawodach tych reprezentacja naszej szkoły rozegrała dwa mecze.

 

W pierwszym meczu z ZS 2 Garwolin gra była wyrównana i w regularnym czasie 4x10 min. Rywalizacja nie była rozstrzygnięta, a wynik meczu to remis 23:23. Ponieważ mecz musiał być rozstrzygnięty, nastąpiła 5 minutowa dogrywka. Niestety, w dogrywce nasza drużyna uległa rywalowi i mecz zakończył się wynikiem 33:27 dla gospodarzy turnieju. Dla naszej drużyny punkty zdobyli:     Bartosz Modras – 17 i Maciej Mostowski - 10

Drugi mecz z KLO Garwolin rozegraliśmy po półgodzinnym odpoczynku. Rywalizacja z drużyną Katolika przebiegała już pod wyraźne dyktando naszych reprezentantów i w połowie meczu prowadziliśmy 21:8, a po trzech kwartach tablica pokazywała wynik 41:17. Czwarta kwarta była już wyrównana i mecz zakończył się wynikiem  46:23. Punkty dla nas zdobyli Bartosz Modras – 17, Maciej Mostowski -16, Michał Lubczyński -6, Patryk Trzaskowski – 4, Dawid Górski – 2.

W trzecim meczu drużyna ZS Garwolin pokonała drużynę KLO 43:21.

W wyniku rozegranego turnieju do Finału Mistrzostw Powiatu awansowały drużyny: ZS 2 Garwolin i ZS Miętne. Turniej finałowy zostanie rozegrany również w Zespole Szkół nr 2 Garwolin w dniu 29 marca 2023r.

Reprezentanci Naszej Szkoły:

Górski Dawid, Kołtun Michał, Koper Sebastian, Matera Adrian, Mostowski Maciej (klasa 4 TSp) Lubczyński Michał, Szostak Bartłomiej, Trzaskowski Patryk (klasa 4TSg),  Modras Bartosz (4 TPS/TUp), Tomasik Mateusz (4 TMRg), Matera Wiktor (2 BSI mech).

                                                                                                                                              Dariusz Parzyszek

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.