8 maja w dniu imienin Stanisława Staszica na SGGW uczestniczyliśmy w uroczystościach upamiętniających życie i działalność naszego patrona. Mottem tegorocznych uroczystości było hasło ,,Stanisław Staszic myśliciel, który wyprzedził epokę''. Naszą szkołę reprezentowała klasa 1THL opw pod opieką nauczycieli Moniki Zielińskiej i Andrzeja Wasilewskiego. Uczestniczyliśmy w warsztatach prowadzonych przez pracowników uczelni na temat "Emisja gazów cieplarnianych (CO2 i CH4) z gleb uprawnych". Obejrzeliśmy wystawy muzealne. Wyjazd był również doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną i zwiedzenia kampusu SGGW. Dziękujemy Stowarzyszeniu Wychowanków SGGW za zaproszenie, życzliwe przyjęcie oraz miłe niespodzianki.