Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Staże w ramach projektu "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego"

Uczniowie Technikum w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem rozpoczęli realizację staży w ramach projektu "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego".

55 uczniów w lipcu i sierpniu 2022 r. będzie odbywać staże u pracodawców
w branżach, w których kształcimy tj.:

technik hotelarstwa,

technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki,

technik pojazdów samochodowych,

technik spedytor,

technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej,

technik żywienia i usług gastronomicznych.

Staż obejmuje 150 h, a za jego realizację, Uczeń otrzyma wynagrodzenie w wysokości 2000 zł netto, po zakończeniu stażu oraz po poprawnym wypełnieniu i oddaniu wszystkich dokumentów.

Pragniemy podziękować wszystkim pracodawcom/przedsiębiorcom za okazane wsparcie i bezpośrednią pomoc, przychylność oraz tworzenie wspaniałej atmosfery
w miejscu pracy dla naszych stażystów/praktykantów. Wierzymy, że Państwa profesjonalizm i znakomita organizacja zaowocuje kolejnymi udanymi projektami, a uczestnicy spełnią wymagania stawiane przez pracodawców kandydatom na pracowników.

Licząc na dalszą owocną współpracę, wyrażamy nadzieję, iż nasze wspólne działania przyczynią się do podniesienia jakości szkolnictwa zawodowego oraz zwiększenia zatrudnialności uczniów w szczególności na lokalnym rynku pracy.

Jeszcze raz dziękując za współpracę, prosimy o przyjęcie najlepszych życzeń pomyślności i optymizmu, a także wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji czerpanej
z wypełniania codziennych obowiązków.

Dyrekcja, Zespół Projektowy
oraz Uczniowie

Projekt „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego” realizowany w ramach Osi priorytetowej X „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.3 „Doskonalenie zawodowe”, Poddziałania 10.3.1 „Doskonalenie zawodowe uczniów” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020