Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Paka dla psiaka

Paka dla psiaka

Młodzież z internatu systematycznie i aktywnie uczestniczy w działaniach wolontariatu. Już                     w tym roku podjęliśmy inicjatywę na rzecz naszych wiernych czworonożnych przyjaciół.

Akcja „ Paka dla psiaka” cieszy się powodzeniem. Prosimy o dalsze wsparcie i uwagę wszystkich uczniów nie tylko mieszkańców internatu.

I Listopada – Św. Zmarłych dzień refleksji i zadumy nad przemijaniem ludzkiego losu ale także okazja do czynienia dobra dla tych którzy są wśród nas i potrzebują pomocy.

Razem z innymi uczniami wykonujemy elementy dekoracyjne a w szkole wiązanki. Uzyskane pieniądze opiekun wolontariatu p. Ewa Tomaszewska przekaże potrzebującym.