Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/server835645/ftp/migracja/zsrmietne.cal24.pl/public_html/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 90
Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Pozostałe projekty

Ułatwienia dostępu

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem

Miętne, ul. Główna 49, 08-400 Garwolin    25 682-30-88   mietne@wp.pl    BIP  

 

STAŻ ZAWODOWY W HISZPANII - NOWY PROJEKT EDUKACYJNY W @ZSMIETNE

 

Zapraszamy uczniów i uczennice klas 3 i 4 kształcących się w zawodach technik hotelarstwa , technik żywienia i usług gastronomicznych, technik pojazdów samochodowych, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki do udziału w rekrutacji do projektu "Europejska Jakość, realizowana w ramach programu współfinansowanego przez Unię Europejską. Projekt krótkoterminowy" Europejska Jakość" o numerze 2023-1-PLO1-KA122-VET-000129741 współfinansowany przez Unię Europejską, Sektor Kształcenie i Szkolenie Zawodowe.

Celem projektu jest rozwój kompetencji osobistych uczniów uczestniczących w mobilnościach stażowych, poszerzenie kwalifikacji zawodowych, poprawa umiejętności komunikowania się w językach obcych, poprawa wyników nauki szkolnej osiąganych przez uczniów o mniejszych szansach..

Uczeń biorący udział w projekcie nie ponosi kosztów finansowych.

Wszystkie informację oraz instrukcja, jak i w jakich terminach złożyć dokumentację rekrutacyjną do projektu znajdziecie w załączniku!

 

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Hiszpania.pdf)Staż zawodowy w Hiszpanii. 665 kB2023-10-10 07:50

Uczniowie klas: I technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz technikum architektury krajobrazu wzięli udział w projekcie „Uniwersytet otwarty”

Projekt jest współfinansowany z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, Oś priorytetowa III, Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju.

Czytaj więcej...
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.