Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - MISTRZ WIEDZY HOTELARSKIEJ

Monika Jagiełło z 3TH finalistką Ogólnopolskiego Konkursu „Mistrz Wiedzy Hotelarskiej”!!!
4 stycznia zostały opublikowane wyniki przeprowadzonego Etapu I –eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu „Mistrz Wiedzy Hotelarskiej”, który się odbył 1 grudnia 2023 r. W naszej szkole udział w eliminacjach brały: Monika Jagiełło i Milena Zięcina. Obie uzyskały bardzo wysokie wyniki. Gratulujemy!!!

To już druga edycja konkursu, w której brali udział nasi uczniowie. Przypomnijmy, że w tamtym roku w eliminacjach szkolnych uczestniczyły Weronika Baran i  Kamila Kołtun. Wówczas zabrakło dziewczynom dwa punkty do awansu. Milenie w tym roku - tylko jeden punkt.

Finał konkursu odbędzie się 13 marca 2024 r. w Hotelu*****Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka.
Trzymamy kciuki za Monikę i życzymy dalszych sukcesów!
Paulina Mazurek