Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

20191206 145601 d69c7Znakomicie spisali się reprezentanci naszej szkoły w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora ZS nr 2 w Garwolinie rozgrywanym dn.6.12.2019  w ramach obchodów 50-cio lecia istnienia szkoły.

W zawodach wzięło udział osiem zespołów z całego powiatu rywalizujących w klasyfikacji drużynowej oraz 32 tenisistów w turnieju indywidualnym. Miło mi zakomunikować, że nasi reprezentanci wygrali zdecydowanie rywalizację zespołową, a w turnieju indywidualnym drugie miejsce zajął Przemysław Król. Bardzo dobrze spisali się też pozostali zawodnicy - w silnej stawce piąte miejsce zajął Przemysław Babik, a w pierwszej ósemce znaleźli się jeszcze Maciej Kot i Kamil Dadana. Tym samym nasi reprezentanci poprawili swoje osiągnięcia z ubiegłego roku, kiedy to w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej zajmowali trzecie miejsca.

Przypomnę, że nasi uczniowie to aktualni Drużynowi W- ce Mistrzowie Regionu i srebrni medaliści tych rozgrywek - gratulujemy!

Wojciech Baduchowski