Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/server835645/ftp/migracja/zsrmietne.cal24.pl/public_html/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 90
Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - O Nas

Ułatwienia dostępu

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem

Miętne, ul. Główna 49, 08-400 Garwolin    25 682-30-88   zsmietne@mietne.edu.pl    BIP  

O nas

 

DSC 1795 32bcb

    Internat ZS  im. St. Staszica w Miętnem podobnie jak szkoła położony jest w uroczym i malowniczym miejscu. Z jednej strony budynek  otoczony parkiem pełnym zieleni , stawem i zabytkowym dworkiem, z drugiej strony znajduje się kompleks nowoczesnych obiektów sportowych , boiska do gier zespołowych ze sztuczną nawierzchnią, kort tenisowy, basen, siłownia i fitness.

         Oferujemy młodzieży pokoje 2-osobowe z wnęką łazienkową o podwyższonym standardzie lub niepełnym węzłem sanitarnym. Na poszczególnych kondygnacjach znajdują się świetlice z dostępem do TV i Wi-Fi, pokoje ,,cichej nauki”, łazienki z pełnym wyposażeniem  i  pracownie gastronomiczne, które wykorzystujemy w miarę potrzeb.

     

 

   W internacie zapewniamy:

  • bezpieczny pobyt
  • całodobową opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
  • całodzienne smaczne posiłki 
  • wstęp wolny na basen szkolny,  halę sportową, siłownię i fitness
  • możliwość korzystania z różnych form spędzania czasu wolnego

Dbamy o bezpieczeństwo, wychowanie, pozytywne wyniki w nauce, przyjazną atmosferę, systematyczny kontakt z rodzicami i wszechstronny rozwój naszych mieszkańców.

JAK ZOSTAĆ MIESZKAŃCEM INTERNATU?

Aby zostać mieszkańcem internatu przede wszystkim należy złożyć PODANIE  (w zakładce DO POBRANIA - PODANIE DO INTERNATU). 

Podania przyjmowane są od maja każdego roku, a rozpatrywane w sierpniu. 

Termin składania podań do internatu dla kandydatów do klas pierwszych - do 20.08.2021 r. w sekretariacie szkoły, recepcji internatu lub u Kierownika Internatu.

Kwaterowanie zazwyczaj odbywa się w dzień rozpoczęcia roku szkolnego od godziny 7:00 (dokładny termin i godzina zakwaterowania będzie podana na stronie  szkoły).

Koszt zakwaterowania

- opłata stała miesięczna 

- opłata za wyżywienie  (stawka dzienna).

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.