Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Witamy w internacie w roku szkolnym 2017/18

Witamy w internacie w roku szkolnym 2017/18

W naszym internacie nie ma czasu na nudę. Dni mijają szybko, jest czas na naukę, zajęcia sportowe, oglądanie telewizji; kwitnie życie towarzyskie. Tutaj rodzą się przyjaźnie, które przetrwają wiele lat.

Wychowankowie angażują się w działania, które rozwijają ich zdolności, promują szkołę i integrują.

W internacie dni mijają szybko. Jest czas na naukę, zajęcia sportowe, oglądanie telewizji; kwitnie życie towarzyskie – tutaj rodzą się przyjaźnie, które przetrwają wiele lat.

Uczniowie angażują się w działania, które rozwijają ich zdolności, promują szkołę i integrują.

W pierwszych dniach września mieszkańcy internatu wzięli udział w Narodowym Czytaniu Wesela Wyspiańskiego. Uroczystość odbyła się w zabytkowych wnętrzach miętnieńskiego dworu. Fragmenty dramatu czytali przedstawiciele szkół z powiatu garwolińskiego, policjanci oraz ksiądz proboszcz miejscowej parafii. Młodzież internacka zaprezentowała się w strojach ludowych i pięknie odegrała scenę chocholego tańca.