Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Uwaga! Rozpoczynamy rekrutację do projektu „Miętne odkrywa Europę - ponadnarodowa mobilność uczniów”

logotypymietne 5364f

W związku z realizacją przez szkołę projektu ponadnarodowej mobilności uczniów, rozpoczynamy proces naboru do dwóch wyjazdów edukacyjnych, które przeprowadzone zostaną jesienią tego roku.

Przypominamy, iż mobilności planowane są na termin 19-30 września bieżącego roku. Krajem przyjmującym jest Grecja, a w ramach wyjazdu uczniowie naszej Szkoły będą współpracować z uczestnikami z placówki Mpakogianni w miejscowości Larisa. W ramach mobilności przewidziane jest 10 dni zajęć merytorycznych oraz 2 dni programu kulturowego.

Rekrutacja do projektu rozpoczyna się z dniem dzisiejszym. Na zgłoszenia do naboru czekamy do 10 sierpnia do godziny 12:00. Po rozpatrzeniu kandydatur i ewentualnych odwołań ostateczne listy uczestników zostaną opublikowane w dniu 12 sierpnia do godz. 17:00. Do udziału w rekrutacji zapraszamy:

1. w mobilności I: uczniowie klas II i III o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik hotelarstwa;
  2. w mobilności II: uczniowie klas II i III o profilu technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Łącznie w obu mobilnościach weźmie udział 33 uczniów oraz 4 przedstawicieli kadry nauczycielskiej.

Prosimy o uważne zapoznanie się z załączoną dokumentacją rekrutacyjną oraz terminarzem naboru. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Koordynatorem Projektu, Panią Wicedyrektor Hanną Pyzą lub Sekretariatem Szkoły. Za poprawny przebieg rekrutacji odpowiedzialna jest Komisja Rekrutacyjna, której pełen skład osobowy można znaleźć w załączonym Regulaminie.

Terminarz rekrutacji

4 sierpnia 2021 – rozpoczęcie naboru

10 sierpnia 2021, godz. 12:00 – upłynięcie terminu zgłaszania aplikacji w naborze

11 sierpnia 2021, godz. 15:00 – publikacja wstępnej listy uczniów zakwalifikowanych do projektu

12 sierpnia 2021, godz. 17:00 – upłynięcie terminu zgłaszania odwołań od decyzji Komisji Rekrutacyjnej

13 sierpnia 2021, godz. 17:00 – publikacja ostatecznej listy kandydatów zakwalifikowanych do udziału w projekcie oraz listy rezerwowej

Wykaz dokumentacji rekrutacyjnej

Regulamin naboru

Załącznik nr 1: Program kształcenia w ramach projektu

Załącznik nr 2: Kluczowe informacje na temat projektu

Załącznik nr 3: Wzór umowy z uczestnikiem mobilności

Załącznik nr 4: Karta Zgłoszenia do Udziału w Projekcie

Załącznik nr 5: Oświadczenie uczestnika

Załącznik nr 6: Instrukcja aplikacyjna

Załącznik nr 7: Karta Oceny Aplikacji

Inicjatywa „Miętne odkrywa Europę - ponadnarodowa mobilność uczniów” prowadzona jest w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”, realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, IV Oś Priorytetowa Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.2. Programy mobilności ponadnarodowej.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia modyfikacja