Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Hiszpania ? Czemu nie :)

hiszpania 4ddf6

Zapraszamy uczniów i uczennice klas 3 i 4 kształcących się w zawodach technik hotelarstwa , technik żywienia i usług gastronomicznych, technik pojazdów samochodowych, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki do udziału w rekrutacji do projektu "Europejska Jakość, realizowana w ramach programu współfinansowanego przez Unię Europejską. Projekt krótkoterminowy" Europejska Jakość" o numerze 2023-1-PLO1-KA122-VET-000129741 współfinansowany przez Unię Europejską, Sektor Kształcenie i Szkolenie Zawodowe.

Celem projektu jest rozwój kompetencji osobistych uczniów uczestniczących w mobilnościach stażowych, poszerzenie kwalifikacji zawodowych, poprawa umiejętności komunikowania się w językach obcych, poprawa wyników nauki szkolnej osiąganych przez uczniów o mniejszych szansach..

Uczeń biorący udział w projekcie nie ponosi kosztów finansowych.

Regulamin w zakładce inne projekty