Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/server835645/ftp/migracja/zsrmietne.cal24.pl/public_html/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 90
Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - AGRO SHOW 2023

Ułatwienia dostępu

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem

Miętne, ul. Główna 49, 08-400 Garwolin    25 682-30-88   mietne@wp.pl    BIP  

22 września 2023 r. uczniowie z technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki wraz z Tadeuszem Gorą, Robertem Więckowskim oraz Jankiem Solarczykiem  zwiedzali wystawę maszyn i urządzeń rolniczych w Bednarach. Był to dzień podczas którego można było zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w technice rolniczej.

Nasi uczniowie z ogromnym zainteresowaniem obserwowali pokazy opryskiwaczy i pojazdów autonomicznych. Tak szczegółowe zapoznanie się ze sposobem pracy poszczególnych maszyn  może być cenną wskazówką przy  wyborze   odpowiedniego sprzętu do rodzinnych gospodarstw. Kilkuhektarowy obszar, na którym prowadzono pokazy pozwolił na dokładną analizę działania maszyn. Duże wrażenie zrobiły na zwiedzających roboty, elektryczne ładowarki i drony do oprysków. Na wielu stoiskach można było zapoznać się z tajemnicami rolnictwa precyzyjnego. 

Wydajność, ergonomia, piękno to cechy dzisiejszych maszyn i ciągników.  Oprócz zwiedzania wystawy uczniowie mieli możliwość rozmawiania ze znanymi osobami, uczestniczenia w zabawach oraz sprawdzenia swoje wiedzy w różnych konkursach.

Miło i pożytecznie spędziliśmy ten wrześniowy dzień!

 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.