Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025

NPRC logo a1c9f

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem po raz kolejny aplikował do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa tym razem dla Technikum .

W wyniku złożonego wniosku szkoła pozyskała środki finansowe na zakup nowości czytelniczych, wyposażenie do biblioteki  szkolnej i różne formy promocji czytelnictwa wśród młodzieży.

Całkowity koszt realizacji zadania dla Technikum przy Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem   opiewa na kwotę 15 000zł. 55%  kwoty zostanie wydatkowane na zakup nowości czytelniczych, 33% biblioteka przeznaczy na zakup elementów wyposażenia do biblioteki, a 12% kosztów projektu będzie wykorzystane na promocję czytelnictwa wśród młodzieży.

Nauczyciele - bibliotekarze

log 7ff80