Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - KALIMERA Z GRECJI! 🌞

W Zespole Szkół w Miętnem zakończyła się kolejna edycja mobilności Erasmus+. Pełna nazwa programu „mobilność w ramach programu Erasmus+, projekt 2023-1-PL01-KA121-SCH-000123327”.

W dniach 15-28 października grupa 25 uczniów i 3 opiekunów przebywała w greckiej Tesalii, pięknym kraju cudownych ludzi. Był to czas niezapomnianych doświadczeń, nauki i zabawy.

Poniżej fragmenty z wpisów, które na komunikatorze internetowym prowadziła pani Kasia Piesio – na co dzień szkolny pedagog, a w czasie wyjazdu – opiekunka młodzieży. Również fotografie wykonane zostały przez panią Kasię i uczniów uczestniczących w projekcie.

„Po pierwszych zachwytach greckimi widokami i smakami rozpoczynamy pracę. Pan Piotr wprowadził nas w tajniki projektu zawodowego do wykonania. Z głowami pełnymi pomysłów i entuzjazmem przystępujemy do realizacji zadania. Nasi uczestnicy zostali podzieleni na grupy projektowe, których głównym celem będzie opracowanie bloga o biznesie hotelowym. Już nie możemy się doczekać, by przeczytać te ciekawe artykuły!” 🏨✍️