Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Nie bądź żyła - oddaj krew !!!

17 kwietnia 2013 podczas IV w tym roku szkolnym Akcji Honorowego Krwiodawstwa przed ambulansem RCKiK zgromadziło się 86 uczniów i pracowników szkoły. Lista osób chętnych do niesienia pomocy zwiększa się z każdą akcją. Tym razem oddaliśmy część siebie w 33,3 litrach!

Od września bieżącego roku szkolnego oddawaliśmy krew już 215 razy co dało łączny wynik 96,75 l.

Stajemy się wzorem i przykładem do naśladowania również dla starszych gdyż szkolne akcje krwiodawstwa coraz liczniej wspierają także nauczyciele i pracownicy ZSR w Miętnem. Jesteśmy dumni z każdego krwiodawcy.

Następna akcja odbędzie się 2 października 2013r.

Czekamy, poleje się krew.

I pamiętaj igła jest mała, a cel wielki.

Estera Dziak

Rafał Szczepański