Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Kasztany zakwitły … matury czas zacząć !

Kasztany zakwitły... matury czas zacząć !

7 maja 2013r. uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Miętnem podjęli wyzwanie
i przystąpili do egzaminu maturalnego.

Przygotowano 3 aule, w których zasiadło 176 uczniów.

Oprócz przedmiotów obowiązkowych uczniowie w naszej szkole wybrali dodatkowo przedmioty takie jak: biologia, geografia,fizyka,historia,chemia,wos, a nawet filozofia.

Egzaminy potrwają do 28 maja.

Trzymamy kciuki za naszych maturzystów i życzymy wszystkim powodzenia !

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/matura2013/*{/rokbox}

Maturalny maraton dobiega końca

Dla niektórych to był najdłuższy miesiąc w szkole. Maturzyści zdają już ostatnie egzaminy. Mogą odetchnąć i odpoczywać. Teraz już tylko pozostało oczekiwanie na wyniki.

Świadectwo dojrzałości otrzymają ci, którzy z każdego przedmiotu obowiązkowego uzyskali co najmniej 30% punktów.

Powodzenia !

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/matury/*{/rokbox}