Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

Wykształcenie jest tym, co prawie wszyscy otrzymują, wielu przekazuje je dalej” – słowa austriackiego poety i dramaturga Karla Krausa stały się mottem przewodnim piątkowej uroczystości zakończenia roku szkolnego 2012/2013.

Po dziesięciu miesiącach zmagań z szkolną rzeczywistością przyszedł czas na podsumowania   i nagrody.  Dyrektor szkoły Pan Zdzisław Majewski wręczył wyróżnienia najlepszym uczniom za wyniki w nauce, najlepszą frekwencję, osiągnięcia w różnych dyscyplinach sportowych i innych konkursach szkolnych. Wspólnie cieszyliśmy się ze swoich sukcesów, gromkimi brawami nagrodziliśmy najlepszych, między nimi Daniela Janickiego, Rafała Budziaka, Martynę Chmielak, Damiana Górskiego, Daniela Kocona.

Od 1 lipca na ponad dwa miesiące uczniowie będą mogli zapomnieć o nauce, pisaniu wypracowań, testów czy klasówek. Teraz zacznie się czas błogiego lenistwa. Na zasłużony odpoczynek wybiorą się również nauczyciele.

Niech więc czas wakacji będzie bezpieczny, radosny, beztroski, niech naładuje nasze akumulatory na kolejne miesiące!

Do zobaczenia we wrześniu!

{rokbox size=|rokbox album=|myalbum|}images/aktualnosci/28_06_13/*{/rokbox}