Ułatwienia dostępu

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem

Miętne, ul. Główna 49, 08-400 Garwolin    25 682-30-88   mietne@wp.pl    BIP  

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023.

1 września odbyła się w naszej szkole uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Społeczność szkolna udała się rankiem - zgodnie z wieloletnią tradycją - do Kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Przemarsz poprowadził nasz poczet sztandarowy, który z dumą reprezentuje szkołę podczas ważnych wydarzeń.

 

Kolejna część uroczystości odbyła się w auli szkolnej, przystrojonej na tę okazję w jesienne dekoracje.

Dyrektor naszej szkoły Pani Lilla Nawrocka powitała wszystkich uczniów i nauczycieli po wakacyjnej przerwie, szczególnie serdecznie zwracając się do pierwszoklasistów. Pani Dyrektor przedstawiła  wychowawców, którzy będą im towarzyszyć przez kolejne lata nauki i życzyła, żeby szkoła stała się dla nich szybko drugim domem.

Podczas uroczystości zostały zaprezentowane zmiany w kadrze kierowniczej szkoły. Funkcje wicedyrektorów będą pełniły od pierwszego września Panie: Jolanta Nafalska i Olga Domańska, natomiast funkcję kierownika ds. kształcenia zawodowego obejmie Pan Sławomir Więckowski. Dyrektorem szkoły będzie nadal Pani Lilla Nawrocka, która w lipcu przystąpiła do konkursu i zostało jej powierzone stanowisko dyrektora na następne 5 lat.

Na nowy rok szkolny życzmy sobie nawzajem zdrowia i wytrwałości w naszych dążeniach. Niech będzie ten rok normalny, niech da nam możliwość codziennych spotkań z naszymi przyjaciółmi, niech nauka odbywa się w murach szkoły. Wykorzystajmy jak najlepiej każdy dzień i każdą szansę! Powodzenia!

                                                                                                                                              tekst: Agnieszka Grudniak

                                                                                                                                              foto: Robert Więckowski

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.